Konsultācijas un palīdzība audio komponentu iegādei.Pieraksts iekārtu skaņas vērtēšanai. tel: +371 26 826 878 info@audiosalons.lv
Konsultācijas un palīdzība audio komponentu iegādei.Pieraksts iekārtu skaņas vērtēšanai. tel: +371 26 826 878
Grozā ir 0 preces
par summu 0.00
По-русски

Pakalpojumi

Mēs piedāvājam izgatavot nestandarta garuma starpbloku un skandu vadus pēc pasūtījuma, kā arī spraudņus un pārejas savienojumus dažādu audio un video ierīču saslēgšanai.

Piemēram, Jums nepieciešams 7,3 m garš sabvufera signāla vads, bet veikalā iespējams nopirkt tikai 5 m vai 10 m garu. Novietot sabvuferu tuvāk Jūs nevarat objektīvu iemeslu dēļ, savukārt, lieki trīs metri vada pasliktinās skaņas kvalitāti. Mēs sagatavosim Jums tieši nepieciešamā garuma vadu!
Vai arī Jūs esat nopirkusi/-cis dārgu Hi-end klases CD atskaņotāju, kam ir XLR pieslēgvieta, bet Jūsu mīļotajam priekšpastiprinātājam ir tikai RCA pieslēgvieta. Kādā veikalā Jūs varbūt varesit nopirkt pāreju no XLR uz RCA pieslēgumu, bet, ja šīs pārejas kvalitate nebūs atbilstoša, tad uz Jūsu iekārtas izcilu skanējumu neceriet. Tapēc labāk pasūtiet pie mums tiešām lielisku starpbloku vadu!

Mēs veicam arī iekārtu saslēgšanu un regulēšanu. Piemēram, nomainīt vai pielikt vinila plašu atskaņotājam skaņas noņemšanas galviņu ir diezgan sarežģīti, bet nolīdzsvarot un savērst atskaņotaja strēli bez īpašiem rīkiem vispār nav iespējams. Mūsdienīgs A/V resīvers sarežģītības ziņā neatpaliek no datora – iestatījums vien sastāv no vairākiem desmitiem parametru. Mēs veiksim šo piņķerīgo pasākumu ātri un kvalitatīvi, ka arī paskaidrosim Jums, ko esam izdarījuši.

Mēs palīdzēsim Jums pareizi lietot Jūsu iegadāto jauno iekārtu. Ja esat ar «tehniku uz Jūs» - vienkāršā valodā paskaidrosim un parādīsim, kā panākt Jums vēlamo rezultātu, lai Jums nenāktos maldīties lietošanas pamācību un izvēlņu «džungļos». Jau rūdītiem pircējiem sniegsim ieskatu visās iekārtas iespējās un īpatnībās.


 

Garantija

Veikala garantētās apkopes saistības tiek regulētas saskaņā ar LR MK noteikumiem «Par distances likumu».

Visām veikala precēm garantētais apkopes laiks ir vismaz 2 gadi. Atsevišķām precēm garantētais apkopes laiks var būt ilgāks, saskaņā ar piegādātāja vai ražotāja noteikumiem. Iegādājoties preci Jūs saņemsit kases čeku vai faktūrrēķinu, kā arī garantijas talonu – tie Jums būs nepieciešami, ja būs nepieciešams preci labot vai veikt apkopi. Autorizēto labošanas darbnīcu adreses un tālruņa numurus Jūs ieraudzīsit garantijas talonā.

Garantētā apkope tiek veikta, ja prece nedarbojas vai ir bojāta preces ražotāja vainas dēļ. Defekts radies ražošanas laikā vai arī tikuši lietoti nekvalitatīvi materiāli, sastāvdaļas.

Garantētā apkope netiek veikta, ja prece nedarbojas vai ir bojāta lietošanas noteikumu neievērošanas dēļ, nepārvaramas varas ietekmē (plūdi, ugunsgrēks utt.), ja lietoti neatbilstoši vai nekvalitatīvi piederumi, sastāvdaļas vai aksesuāri. Garantēta apkope neattiecas arī uz ārējiem defektiem, kas radušies lietošanas laikā un nepasliktina preces darbību un funkcionalitāti.

Garantētā apkope var tikt anulēta, ja ir redzams, ka preces korpuss ir ticis atvērts vai apzināti bojāts. Garantētā apkope netiek veikta, ja prece tikusi labota neautorizētā darbnīcā.

Garantētā apkope neattiecas uz izejmateriāliem, piederumiem un aksesuāriem.

 
   
© 2024, SIA "AV Experts". Visas tiesības ir aizsargātas.
Tālr.: (+371) 67 313 710     E-pasts: info@audiosalons.lv