Konsultācijas un palīdzība audio komponentu iegādei.Pieraksts iekārtu skaņas vērtēšanai. tel: +371 26 826 878 info@audiosalons.lv
Konsultācijas un palīdzība audio komponentu iegādei.Pieraksts iekārtu skaņas vērtēšanai. tel: +371 26 826 878
Grozā ir 0 preces
par summu 0.00
По-русски
Konsultācijas 

Ja vēlaties iegādāties a/v iekārtu, bet tikai vispārīgi izprotat, kā sasniegt iespējami labāko risinājumu, varat droši uzticēt sistēmas projektēšanu mums. Noteikti izveidosim Jums līdzsvarotu un atbilstošu sistēmu, kuru veidosim ņemot vērā visus noteikumus un vēlmes – protams arī Jūsu mīļakos mūzikas virzienus, telpas izmērus un plānojumu, kā arī vēlamo cenu. Sniegsim Jums visu informāciju par sistēmas sastāvdaļām, paskaidrosim arī mūsu izvēles principus, kuri, protams, veidoti balstoties uz pašu pieredzi, nevis reklāmas brošūrām.

Atbildēsim uz daudziem Jūsu jautājumiem, piemēram:

  • Kurš pastiprinātājs labāk sader ar manām skandām?
  • Kuras skandas labāk iederēsies manā klausīšanas telpā – plaukta vai «grīdinieces»?
  • Kāds starpbloku vads spēs atklāt visus mana cd atskaņotāja skanējuma smalkumus?
  • Kāda atšķirība starp resīveru un pastiprinātāju?
  • Vai telpas iekšējā apdare ietekmē skanējumu?
  • Kas ir slāpēšanas faktors (damping factor)?
  • Kapēc 1080p formāts ir labāks par 1080i?
 
Akustiskās projektēšana

Īsteniem mūzikas un kino mīļotājiem aprēķināsim skandu optimālu izvietojumu un to nepieciešamo skaitu telpā. Ieteiksim veidus, kā uzlabot telpas skanējumu, aprēķināsim optimālu ekrāna izmēru un projektora atrašanās vietu.

Vēl vairāk, ja būs nepieciešams veiksim telpas akustiskās apdares projektēšanu un aptumšošanas risinājumus, lai nekas Jums netraucētu baudīt savu iemīļoto filmu. «Skaļāk drīkst?» entuziastus varēsim iepriecināt ar iedarbīgu skaņas izolācijas projektu.

 
Universālie pulti

Gandrīz katrai elektroniskai sadzīves ierīcei mūsdienās ir tālvadības pults, un bieži vien visas vajadzīgās pultis ne tikai nav iespējams noturēt rokās – arī tējas galdiņš var izrādīties par mazu. Kādā no tām noteikti ir izlādējušās baterijas... nerunājot par nesakritībām ierīču vadības loģikā! Tad varbūt vēlaties aizstāt Jūsu pultis ar vienu, bet visaptverošu – turklāt tādu, kurā ir tikai tās vadības pogas, kuras vajadzīgas Jums. Tā aiztaupīs bezgala pogu spaidīšanu: izvēlieties vienu - «skatīties filmu» ,parējo lai paveic pults!
 
Apgaismes automatizācija.

Uzreiz prātā nāk apgaismojums lielā kinoteātrī. Kad zāle vēl tukša, apgaismojums zālē ir spilgts, tad tas pakāpeniski dziest, lai acis pierastu pie tumsas. Vieni gaismekļi tiek izslēgti, to vietā iedegas jau citi. Filmai sākoties atveras priekškars un lēnām zālē satumst pavisam. Toties tiek iedegtas nelielas spuldzes virs izejas durvīm un tievas pakāpienu iezīmēšanas josliņas.

Mēs piedāvājam līdzvērtīgu apgaismes, aizkaru un ekrāna darbības automatizāciju mājas kinozālēs. Šādas automātikas vadība var notikt ar atsevišķu bezvadu pulti vai pulti, kas darbina visu mājas kino iekārtu. Bez tām Jūs varēsit ieslēgt gaismu un atvērt aizkarus ar vecajiem labajiem slēdžiem sienās, galdā... vai pat krēsla rukturī.

Protams, apgaismojums var tikt automatizēts arī viesistabā, hallē – īsāk sakot visā mājoklī. Galu galā, daudz ērtāk ir lietot jau sagatavotus (programmētus) apgaismojuma scenārijus, nevis burties gar sasodīto slēdžu rindu sienā.
 
© 2024, SIA "AV Experts". Visas tiesības ir aizsargātas.
Tālr.: (+371) 67 313 710     E-pasts: info@audiosalons.lv